Auta dostawcze

Polska jest największym dostawcą usług transportowych w Europie. Firmy, oprócz dłuższych tras z dużym obładowaniem, coraz częściej wzmacniają swoje floty o auta dostawcze. Transport nie tylko odnosi się do przewozu materiałów, ale przede wszystkim ludzi – transfery lotniskowe, przejazdy pracownicze, tam również coraz lepiej sprawdzają się samochody, które mogą przewozić maksymalnie 20 osób. Często trudno jest uzyskać większą liczbę pasażerów, a co za tym idzie kurs pełnowymiarowym autobusem staje się nierentowny.

Producenci starają się, aby każdego typu samochody były dobrze wyposażone. Ceny nowych aut dostawczych osiągają nawet kwoty 300 tysięcy złotych. Czy warto inwestować w samochody prosto z salonu? Początkujące firmy, którym trudno otrzymać oferty leasingowe, stawiają na pojazdy używane. Sprawdzając na bieżąco ogłoszenia motoryzacyjne można znaleźć w wybranej specyfikacji auta do 50 tys. Jest to już cena, z którą nowo powstający biznes spokojnie sobie poradzi.

Której marce najlepiej zaufać i który model wybrać? W takich dylematach najlepiej podpowiadają inne firmy – same rankingi najlepiej sprzedających się samochodów dostawczych mówią o tym, kto nie zawiódł zaufania klientów. Różne fora internetowe i strony motoryzacyjne poświęcają coraz więcej uwagi samochodom dostawczym, więc wiele informacji znajdziemy po prostu w Internecie. Warto tu również zwrócić uwagę na dostępne auta poleasingowe, które są również ciekawym rozwiązaniem.

POWRÓT
Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    [ROZUMIEM]